Brand manager

Luxury distribution s.r.o. ,  Business Park Košíře – budova E, Jinonická 80, 158 00 Praha 5

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici brand managera, který bude mít na starosti portfolio značek z oblasti luxusní kosmetiky a parfémů v přátelském kolektivu rodinné firmy.

Co Vás čeká?

  • Zodpovědnost za obchodní strategii svěřeného portfolia
  • Koordinace všech svěřených marketingových aktivit včetně správy přiděleného marketingového rozpočtu
  • Jednání s dodavateli i klienty
  • Zodpovědnost za své značky na eshopech
  • Precizní vyhodnocování veškerých aktivit a navrhování co nejefektivnějších zlepšení

Koho bychom chtěli do teamu?

  • Ideálně máte zkušenosti na obdobné pozici, ale není to podmínka
  • Zodpovědnost, a především i vášeň pro beauty svět
  • Máte analytické a byznys myšlení
  • Jste kreativní – umíte stále přicházet s nápady a dotahovat je do konce
  • Umíte vidět věci v širších souvislostech
  • Český i anglický jazyk jsou nezbytností
  • Pokročilá znalost Excelu
  • Zkušenosti s beauty odvětvím – výhodou

Na co se můžete těšit?

  • Na práci v kreativním prostředí s týmem profíků v prostředí dravé, rodinné firmy
  • Budete pro nás důležitý člen teamu, na kterého se můžeme spolehnout a vy zase na nás
  • Na nudu a stereotyp tady není prostor, ale na úsměv a pohodovou atmosféru ano
  • Jsme tolerantní, pravidla respektujeme, ale zbytečně netvoříme

  • Plat 35.000 Kč + bonusy
  • Výhodné ceny pro nákup námi prodávaného sortimentu
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Multisport kartička
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days

zajímá vás tato pozice?

Sylvie Malířová

Napište Sylvii Malířové, majitelce Luxury distribution.
Ozve se Vám a domluví na schůzce. Nebo pošlete svůj životopis na sylvie@luxurydistribution.cz

Máte jiné představy? Rádi spolupracujeme s nadanými lidmi. Napište nám a třeba společně něco vymyslíme.

…and don’t forget to follow us on social media!